€ 1500-2000 euro/mc netto

Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera przy dociepleniach Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 maja 2014 19:16

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Niemczech w budownictwie. Oferta z Dortmund dla budowlańca przy instalowaniu izolacji termicznej. Pracownik będzie się zajmował również szpachlowaniem i wygładzaniem ścian.

Stanowisko: Praca na budowie
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/mc netto

Zadania:
Jest to praca samodzielna odbywająca się na budowie. Do zadań pracownika będzie należało montowanie instalacji termicznych, a następnie szpachlowanie oraz wygładzanie ścian.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia przy montowaniu dociepleń
– język niemiecki podstawowy
– prawo jazdy kat. B będzie mile widziane
– fachowiec, dobrze wykonujący swoje zadania

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– pakiet socjalny
– możliwość ubiegania się o kindergeld
– wsparcie w poszukiwaniu miejsca zamieszkania
– dla chętnych możliwość dłuższej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres: dietmargollan@web.de prosimy o dołączenie dokumentów potwierdzających kwalifikacje

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-dla-montera-izolacji-termicznej-od-zaraz-dortmund/

Nr ogł.: 54153711523574c6