€ do ustalenia

Dania praca przy wykładaniu towaru Zelandia bez znajomości języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Zelandia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 listopada 2013 17:36

Sieć marketów z siedzibą w Zelandii i Jutlandii poszukuje pracowników fizycznych. Dania praca przy wykładaniu towarów na póki dla osób bez znajomości języka lokalnego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: Zelandia, Jutlandia, Dania

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Praca na nocnej zmiany przy rozładunku w markecie.

Wymagania:

  • Praca dla mężczyzny w wieku 24-44 lat
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Możliwość podjęcia pracy na nocne zmiany

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy stałej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zagwarantowane przynajmniej 120 godzin pracy w miesiącu
  • Praca na nocnej zmianie

Aplikacja:
Zainteresowanych podjęciem tej pracy zapraszamy do wysyłania CV na adres: patryk@efretail.dk

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/rozladunek-towaru-w-markecie-2097027.html

Nr ogł.: 714527cf2bf5435a