€ w zależności od kwalifikacji

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na produkcji przy montażu Horten 2014

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Horten
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 czerwca 2014 20:36

Zatrudnimy od zaraz 10 osób do pracy w Norwegii. Oferta w Horten na linii produkcyjnej przy montażu elektroniki. Pracodawca wymaga doświadczenia oraz znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Horten
Wynagrodzenie: w zależności od kwalifikacji

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej przy łączeniu modułów elektrycznych
– kontrolowanie jakości gotowych produktów
– natychmiastowe zgłaszanie o błędach

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– minimum roczna praca w zawodzie
– język norweski konieczny
– cierpliwość, dokładność, szybkość
– sprawne i zwinne dłonie
– osoba otwarta na ludzi
– energiczność, zapał do pracy

Oferujemy:
– zapewniamy stabilne, stałe zatrudnienie
– pace zależną od posiadanych kwalifikacji
– premie za pracę ponad programem godzinowym
– miłą atmosferę w firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą strony: http://goo.gl/Se6hFH

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/paca-w-norwegii-na-produkcji-przy-montazu-elektroniki-od-zaraz-w-horten/

Nr ogł.: 71053a1e7c0a2397