€ 154 NOK/h

Praca Norwegia bez znajomości języka pomoc kuchenna na zmywaku Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 maja 2014 19:16

Dam pracę w Norwegii dla pomocnika kuchennego na zmywaku. Od zaraz zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca oferuje bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

Stanowisko: Pomocnik kuchenny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 154 NOK/h

Zadania:
Zatrudniony na stanowisku pomocnika kuchennego będzie odpowiedzialny za takie czynności jak:
– krojenie warzyw i owoców
– przygotowywanie drobnych posiłków (przystawek)
– dekorowanie potraw
– mycie naczyń
– utrzymywanie czystości w kuchni

Wymagania:
– osoba energiczna, pracowita
– posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej
– angielski w stopniu dobrym
– najlepiej osoby z wykształceniem zawodowym
– doświadczenie w pracach kuchennych w restauracji

Oferujemy:
– pracę od zaraz bez pośredników
– zakwaterowanie w miejscu pracy
– pakiet żywieniowy bezpłatny
– pomoc przy formalnościach
– w razie pytań pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o rejestrowanie się za pomocą strony: http://goo.gl/qYQfXs zaznaczając wybór: pomoc kuchenna Oslo

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-pomoc-kuchenna-z-jezykiem-angielskim-zakwaterowanie-oslo/

Nr ogł.: 20537117eb1543b

1 odpowiedź aby “Praca Norwegia bez znajomości języka pomoc kuchenna na zmywaku Oslo”

  1. drrbialy dn. 9 czerwca 2014 @ 23:54

    witam jestem zainteresowany ta oferta pracy prosze o kontakt na moj mail ziomal2343@o2.pl
    lub telefonicznie 93439491