€ 9 euro brutto godzina

Oferta pracy w Holandii na produkcji w Nijmegen bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijmegen
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 października 2013 22:40

Firma z Nijmegen poszukuje pracowników na produkcję spożywczą od zaraz. Oferta pracy w Holandii na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu dań bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce: Nijmegen

Płaca: 9 euro brutto godzina

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej mająca za zadanie przygotowanie gotowych dań obiadowych- z kuchni chińskiej. Praca bardzo podobna do takich wykonywanych w kuchniach przemysłowych.

Wymagania:

  • Mile widziane ale nie przesądzające o wynikach rekrutacji będzie znajomość języka obcego- tak jak angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego.

Oferta:

  • umowa na okres 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Ubezpieczenie
  • zamieszkanie
  • transport do pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie następujących dokumentów:

  • CV z uwzględnieniem doświadczenia
  • skan dokumentu tożsamości
  • SoFi (jeżeli został nadany)

na adres e-mail biuro@hmserwis.pl

źródło:http://www.poloniusz.pl/o1-20dgh9/

Nr ogł.: 1425252e1ce7a371

2 komentarze aby “Oferta pracy w Holandii na produkcji w Nijmegen bez znajomości języka od zaraz”

  1. Nie posiadam tylko języków obcych .
    Posiadam książeczkę sanepidowską doświadczenie w gastronomi tytuł kucharz małej gastronomi . Jestem zainteresowany ofertą .

  2. Katarzyna Michalik dn. 14 października 2013 @ 16:30

    W odpowiedzi na państwa ogłoszenie przesłałam cv posiadam numer sofi 7893.88.170. Jestem do państwa dyspozycji 518-247-207