€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień, kompletacji Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 marca 2014 20:13

Magazyn z Eindhoven poszukuje kandydatów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie dla magazyniera z systemem Voice Picking. Oferta dla osób ze znajomością języka.

Stanowisko: Pracownik do zbierania zamówień
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
Praca będzie polegała na zbieraniu zamówień za pomocą systemu głosowego. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za szukanie towarów na półkach oraz ich przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– osoba elokwentna i zorganizowana
– język angielski, niemiecki bądź holenderski konieczny przynajmniej na poziomie komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy na samochód osobowy
– możliwość przyjazdu na rozmowę rekrutacyjną

Oferujemy:
– legalną pracę
– świadczenia socjalne
– kontakt z polskim koordynatorem
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie stronę: http://www.pracuj.pl/praca/osoba-do-zbierania-zamowien-eindhoven,oferta,3308328

Nr ogł.: 711533814fcbf1a5