€ 8,19 euro/h brutto plus dieta

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji (Dortmund)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 września 2013 22:47

Poszukiwani pracownicy na linii produkcyjnej części gumowych od zaraz. Aktualna oferta pracy w Niemczech Dortmund na produkcji bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji części gumowych

Miasto: Dortmund

Płaca: 8,19 euro/h brutto plus dieta 15 euro za przepracowany dzień

Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym

Zadania:
Do zadań pracowników będzie należała praca na linii produkcyjnej przy częściach gumowych. Do obowiązków będzie zaliczało się między innymi: przygotowanie form, obróbka materiałów, kontrola jakości części, pakowanie. Do zadań będzie również należał rozładunek i załadunek dostaw jak inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • posiadanie oraz przedstawienie zaświadczenia o niekaralności
  • motywacja i chęć do pracy
  • możliwość wyjazdu do Niemiec
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnienia na wózki widłowe

Oferta:

  • umowa na okres 6ciu miesięcy
  • niemieckie zatrudnienie
  • umowę bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą
  • zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu- cena 300 euro miesięcznie
  • oferujemy pomoc z wszelkimi dokumentami np założeniem konta
  • oferty kursów językowych
  • zaliczka- już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • najlepszym pracownikom oferujemy możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

  • za pomocą formularza na stronie: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-na-produkcji-wyrobow-gumowych-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

źródło:

Nr ogł.: 891522c705104cba

5 komentarzy aby “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji (Dortmund)”

  1. Witam serfecznie jestem zaintetesowany panstwa oferta obecnie ptzebywam na terenie niemiec pracujac posiadam ta
    ez uprawnienia na wozek widlowy oraz znajomosc jezyka angielskiego .Prosilbym o kontakt jesli ofetta jest aktualna na meila lub telefonicznie 0049 172 846 28 23

  2. Witam. Jestem zainteresowany państwa oferta. Prosił bym o kontakt telefoniczny. Tel. +48 798 726 977. Pozdrawiam

  3. Witam serdecznie byłbym zainteresowany wyjazdem do pracy za granicę , na linię produkcyjną, zostawiam swój mail marcin_tg@op.pl bądź tel. 505225258, pozdrawiam

  4. Operator koparko -ładowarki i koparki dn. 16 października 2013 @ 04:48

    Witam jestem zainteresowany panstwa oferta 517-627-267 z gory dziekuje

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą tel kontaktowy 603721580