€ od 4,97 do 5,83

Praca Holandia w fabryce serów – uczeń na produkcji Culemborg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Culemborg
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2013 21:02

Szukamy pracowników na stanowisko Uczeń produkcji w fabryce serów w Culemborg. Oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Uczeń produkcji

Miejsce: Culemborg, Holandia

Zarobki: stawka wiekowa
osoba 19 lat: 4,97 euro brutto h,
osoba 20 lat: 5,83 euro brutto godzina

Wolne miejsca: 5

Obowiązki:

  • Praca przy wspieraniu procesów produkcyjnych serów.
  • Do zadań należeć będzie pakowanie gotowych wyrobów, przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługa maszyn.

Oczekujemy:

  • poszukujemy osób pomiędzy 19 a 20 rokiem życia
  • umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • możliwość wyjazdu na 1,5roku
  • dobra sprawność fizyczna
  • dobre tempo pracy
  • motywacja, wytrzymałość do końca umowy

Oferta:

  • Szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy
  • umowę na 1,5 roku
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę- koszt pokrywa pracownik. Wysokość opłat tygodniowo to ok 45 euro
  • ubezpieczenie płatne 18,50 euro tygodniowo
  • przez cały okres zatrudnienia pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą pod opieką koordynatorów

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane tym stanowiskiem zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 031 302468888

możliwość kontaktu mailowego: prosimy o przesłanie CV na adres: info@ampcenter.pl , w tytule wiadomości koniecznie prosimy wpisać: CHEESE/ FSC/2014

źródło: http://www.praca4u.net/fabryka-serow-culemborg-wiek-19-20-id200084.html

Nr ogł.: 279529dbe117fc67