€ 6.21 GBP brutto/h

Sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach owoców dla par, grup

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 23:35

Fizyczna praca w Anglii przy zbiorach owoców. Oferta sezonowa od zaraz adresowana także dla par i grup w Wielkiej Brytanii.

Na zbiory owoców za granicą poszukiwani fizyczni pracownicy sezonowi do zbierania jabłek, śliwek, jeżyn. Anglia praca od zaraz dla par bez doświadczenia ale z wymaganą znajomością języka na poziomie dobrym.

Stanowisko: Pracownik do zbierania owoców

Zadania:
Wszelkie prace związane ze zbieraniem owoców takich jak: Jabłka, śliwki, maliny, jeżyny itp. Do obowiązków należy załadunek skrzynek, przenoszenie, układanie.

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • zaświadczenia o niekaralności

Oferta:
Płatne zakwaterowanie w przyczepach campingowych-34-39 GBP tygodniowo plus opłaty

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres:
beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

źródło: http://www.eures.praca.gov.pl/index.php?option=com_oferty&akcja=szczegoly_zagranica&o=1277

Nr ogł.: 781521148d318e67

1 odpowiedź aby “Sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach owoców dla par, grup”

  1. piotrek1996 dn. 8 stycznia 2014 @ 17:05

    Witam.Jestem pracowity żadnej pracy się nie boję ponieważ dużo pracuje na gospodarce.
    Ponieważ pracuje również w zakładzie pracy jestem również rzetelny i sumiennie wykonuje powierzone mi zadania.Bardzo proszę o jakieś propozycje pracy rozwarze każdą.
    Pozdrawiam Piotr