€ do uzgodnienia

Wielka Brytania praca przy wykończeniach w budownictwie styczeń 2014

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wielka Brytania
  • Znajomość jęzka: komunikatywna znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 grudnia 2013 22:37

Firma budowlano-wykończeniowa poszukuje pracownika. Aktualna propozycja pracy w Wielkiej Brytanii od stycznia 2014 przy wykończeniach- regipsach, malowaniu, gipsowaniu, tynkowaniu.

Stanowisko: Pracownik do wykończeń

Lokalizacja: Wielka Brytania

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca od stycznia 2014

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań ogólnobudowlanych przy pracach wykończeniowych
  • Do zadań należeć będzie malowanie, tapetowanie ścian, montowanie płyt gipsowo-kartonowych, tynkowanie, szpachlowanie ścian, układanie płytek.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż drzwi i okien.

Oczekiwania:

  • doświadczenie udokumentowane w pracach wykończeniowych
  • komunikatywna znajomość języka
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od stycznia 2014
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w Wielkiej Brytanii

Oferta:

  • bezpłatne zamieszkanie
  • Pracownik podpisuje umowę w Polsce

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: anglia@jobs.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-wykonczenia-wnetrz-handyman-wielka-brytania-id201707.html

Nr ogł.: 81152b43b688a602

2 komentarze aby “Wielka Brytania praca przy wykończeniach w budownictwie styczeń 2014”

  1. Witam
    jestem zainteresowany państwa ofertą mam 22 lata pracuje w firmie budowlanej ponad 2lata
    odpowiedzialny jestem za powierzone mi zadania i obowiązki

  2. Dzień dobry,budowlaniec kulturalny,38lat ,10 lat doświadczenia na budowie,elewacja,G.K.,glazura terakota,podłogi,malowanie,posiadam również uprawnienia na wózki widłowe,bez nałogów,jestem gotowy do wyjazdu w każdej chwili tel512553902