€ 7,80 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy wykładaniu towaru Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 lutego 2014 22:37

Poszukujemy czterech pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech do wykładania towaru i układania ich na półki w supermarketach na terenie Erfurtu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: 7,80 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:
– przygotowanie miejsca na wyłożenie produktów
– dbanie o półki sklepowe
– układanie produktów na półkach
– sprawdzanie terminu przydatności produktów
– naklejanie etykietek z kodami

Wymagania:
– pracowitość i dokładność w wykonywaniu zadań
– dobra sprawność fizyczna
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– umiejętność tworzenia ekspozycji
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– dobrą płacę
– pracę od zaraz
– pracę na okres minimum 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy
– aplikację bez ukrytych kosztów
– zapewniamy ubezpieczenie
– pomoc w pierwszych dniach (szkolenie)
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-wykladanie-towaru-ukladanie-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-erfurt/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

Nr ogł.: 87530f99d7b99e8