€ 155 NOK/h brutto

Norwegia praca przy zbiorach warzyw w szklarni bez języka Kongsvinger 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kongsvinger
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 30 października 2014 10:29

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii 2018. Oferta sezonowa przy zbiorach warzyw w szklarni. Aktualne od połowy lipca na około 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Norwegia, Kongsvinger
Wynagrodzenie: 155 NOK/h brutto

Zadania:
Pracownik jest odpowiedzialny za pielęgnację i zbiór warzyw takich jak: pomidory, ogórki i papryki. Praca odbywać się będzie w szklarni.

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorach szklarniowych jest konieczne
– dobra sprawność fizyczna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– możliwość wyjazdu za pracą od zaraz na ok. 3 miesiące
– chęć do fizycznej pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe od połowy lipca do końca września
– miejsce noclegowe w miejscu pracy odpłatne 1500 NOK/mc
– możliwość stałego zatrudnienia dla najlepszego pracownika
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-w-szklarni-zbiory-warzyw-od-zaraz-kongsvinger/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.

Administracja

Nr ogł.: 80153b7f1962ac13