€ do uzgodnienia

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu w fabryce Ringsaker Hedmark

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Ringsaker, Hedmark
  • Znajomość jęzka: dobra znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 września 2013 00:58

Poszukiwani pracownicy do Zakładu produkcyjnego w Ringsaker. Praca w Norwegii przy sprzątaniu od zaraz w fabryce. Oferta zarówno dla kobiet jak i mężczyzn z dobrą znajomością języka.

Stanowisko: Sprzątacz/Sprzątaczka

Miasto: Ringsaker, Hedmark

Płaca: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • Praca polega na wykonywaniu wszelkich czynności przy sprzątaniu na terenie zakładu produkcyjnego. Do obowiązków pracowników należeć będzie sprzątanie pomieszczeń biurowych, służbowych, sprzątanie sal, toalet, mycie podłóg itp. Praca przy wysokim hałasie- huk maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • dobra znajomość języka norweskiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • własny samochód
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie, pracowitość

Oferta:

  • wynagrodzenie zgodne z Norweskim układem zbiorowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • jedna osoba zatrudniona będzie na pełen etat a druga 3/4 etatu.
Aplikacja:

Veksthuset Rekruttering og konsulenttjenester (for kunde) Øvregata 4, 2380 BRUMUNDDAL

Web: www.vhr.no

Osoba kontakt: Trond Ingvaldsen +47 90 97 05 59
Aplikacje CV: trond@vhr.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-od-zaraz-w-fabryce-w-ringsaker-hedmark/

Nr ogł.: 589524058fb1fa99