€ 8,50 GBP za godz. brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy montażu Ipswich

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 maja 2014 13:32

Od zaraz szukamy Polaków na produkcję przy montażu telewizorów. Oferta pracy z Anglii przy kontroli jakości. Zatrudnienie stałe dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Ipswich
Wynagrodzenie: 8,50 GBP za godz. brutto

Zadania:
Pracownik będzie stał przy linii produkcyjnej sprawdzając jakość produktów. Zatrudniony będzie również odpowiadał za montowanie części do telewizorów i za pakowanie gotowych paneli do kartonów.

Wymagania:
– dobry wzrok i stan zdrowia
– bardzo dobra sprawność manualna
– chęć do pracy na zmiany wieczorne
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– języka angielski w stopniu podstawowym

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– dodatkowe premie za nadgodziny
– zapewniamy wsparcie przy szukaniu miejsca noclegowego
– pomoc przy wypełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez maila: uk-employment@europe.com w tytule proszę wpisać: produkcja LCD Ipswich.

Źródło:

Nr ogł.: 30536b6491d5950