€ od 140 NOK/h brutto

Norwegia praca dla par bez języka na linii produkcyjnej wafli Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 marca 2014 22:28

Poszukujemy dwóch par bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii na linię produkcyjną przy waflach. Oferta ze Stavanger na produkcji spożywczej aktualna od kwietnia 2014. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego przypadającą przynajmniej na jedną osobę z pary.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: od 140 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace przy taśmie takie jak: kontrolowanie jakości produktów spożywczych, pakowanie tych produktów w kartony, układanie kartonów na paletach, zabezpieczanie towaru folią i umieszczenie w magazynie.

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane
– przynajmniej jedna osoba na parę powinna znać języka angielski w stopniu komunikatywnym.
– mile widziane małżeństwa
– posiadanie samochodu będzie dodatkowym plusem podczas rekrutacji
– osoby bez nałogów
– zdrowe i sprawne fizycznie
– otwartość, szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
– chęć do pracy

Oferujemy:
– dwumiesięczny okres próbny
– możliwość dłuższej współpracy na czas nieokreślony
– legalną pracę na warunkach norweskich
– dla ambitnych możliwość rozwoju
– oferujemy darmowy kurs języka norweskiego, który będzie prowadzony w języku angielskim
– zapewniamy mieszkanie płatne 3500 NOK od pary za każdy miesiąc
– miłą atmosferę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o poufności na adres: norjobber@outlook.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-produkcji-wafelkow-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-stavanger/

Nr ogł.: 89053221e15e6fad

1 odpowiedź aby “Norwegia praca dla par bez języka na linii produkcyjnej wafli Stavanger”

  1. Witam,
    Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Jesteśmy młodzi,ale zdeterminowani do podjęcia pracy.
    Posiadamy doświadczenie w pracy na magazynie, gdyż zdobyliśmy je w Anglii.
    Mężczyzna,posiada doświadczenie w pracy na fabryce, gdyż uczestniczył w pracach przy rodzinnej firmie.
    Zdobyliśmy wysoki poziom znajomości języka angielskiego na poziomie C1.
    Obydwoje mamy prawo jazdy B i B1, a kobieta posiada także książeczkę sanepidowską.
    Potrafimy radzić sobie z wieloma problemami, jesteśmy pracownikami, którzy nie boją się żadnej pracy i nowych wyzwać, a więc możemy kandydować na kilka stanowisk.

    Jeśli jesteście Państwo zainteresowani,
    proszę o kontakt na numer +48533247761 lub email: anita.comber@gmail.com
    Pozdrawiam.