€ 75 SEK godzina netto

Od zaraz oferta pracy w Szwecji bez znajomości języka dla kobiet sprzątanie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Everöd
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 15 października 2013 21:58

Firma sprzątająca z Everöd rekrutuje na stanowisko sprzątaczka. Praca w Szwecji dostępna od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego przy sprzątaniu dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce: Everöd, Szwecja

Zarobki: 75 SEK godzina netto, miesięcznie ok 13000 SEK

Do aplikacji zapraszamy Kobiety (30-45 lat)- ze względu na kwestię zakwaterowania.

Zadania:

  • Sprzątanie u klientów, w domach prywatnych, po remontach, w halach produkcyjnych.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy
  • dobra kondycja fizyczna
  • uczciwość, zaświadczenie o niekaralności
  • bezkonfliktowość, zaangażowanie, punktualność
  • brak nałogów, dokładność,
  • mile widziana będzie wcześniejsza praca za granicą
  • Język: mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zamieszkanie w cenie 4500Sek-miesięcznie na dwie ( później na 3 osoby)
  • Szkolenie wprowadzające
  • telefon oraz samochód- aby można było dojeżdżać do klientów.

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny na poniższy adres:
sprzatanieszwecja@interia.pl

źródło: http://www.praca4u.net/sprzatanie-poludniowa-szwecja-id194703.html

Nr ogł.: 377525c093862304