€ 1500-2000 euro/netto za miesiąc

Oferta pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach domów od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomość jęzka: podstawowa znajomość
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2014 20:32

Firma budowlana z Niemiec zatrudni pracownika fizycznego na stanowisko pracownik budowlany. Zatrudnienie w budownictwie przy dociepleniach budynków. Konieczne jest posiadanie doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, różne lokalizacje
Wynagrodzenie: 1500-2000 euro/netto za miesiąc

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało ocieplanie budynków za pomocą różnych metod stosowanych w budownictwie. Zatrudniony będzie pomagał w pracach termoizolacyjnych.

Wymagania:
– wyjazd za granicę od zaraz
– udokumentowane doświadczenie
– znajomość niemieckiego na poziomie podstawowym
– posiadanie pasji zawodowej
– osoba pracowita bez nałogów
– mile widziane posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

– umowę niemiecką
– świadczenia socjalne
– lokum
– możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikować w języku niemieckim oraz polskim na adres: dietmargollan@web.de w tytule wpisując: dosiedlenia budynków

Źródło:

Nr ogł.: 898534ed501219d1

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach domów od zaraz”

  1. dar i zan dn. 22 kwietnia 2014 @ 14:05

    Witam jestem zainteresowany ta praca mam kilkuletnie doświadczenie budowlane jestem bez nałogów podejmie się nawet tej pracy od zaraz jestem w dobrej kondycji fizycznej w razie jakich kol wiek pytań proszę o kontakt 511 642 112 udzielę osobiście pozdrawiam Darek

    • dar i zan dn. 22 kwietnia 2014 @ 14:08

      Witam jestem zainteresowany ta praca mam kilkuletnie doświadczenie budowlane jestem bez nałogów podejmie się nawet tej pracy od zaraz jestem w dobrej kondycji już pracowałem w Niemczech mam komunikatywny w miarę język niemiecki fizycznej w razie jakich kol wiek pytań proszę o kontakt 511 642 112 udzielę osobiście pozdrawiam Darek