€ do ustalenia

Holandia praca na magazynie Amsterdam od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 20:38

Sklep internetowy z Amsterdamu rekrutuje na stanowisko pracownika magazynu. Oferta pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień, pakowaniu od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu sklepu internetowego

Miejsce: Amsterdam, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:

  • Do zadań pracowników należeć będzie zbieranie oraz kompletowanie zamówień.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie kontroli jakości produktów, pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dyspozycyjności do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • Zamieszkanie
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dojazdy i powroty z pracy do miejsca zamieszkania
  • zagwarantowane ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem strony:

Nr ogł.: 3265278bfd3321ff

1 odpowiedź aby “Holandia praca na magazynie Amsterdam od zaraz bez znajomości języka”

  1. dzien dobry… mam naimie mery pilnie poszukuije pracy i niewiem gdzie ja juz szukac mam 45 lat i bez obowiozkow,jak by cos bylo to prosze o kontakt mieszkam we wloszech rzymie i znam 4 jeziki,wloski polsi serbsko chorwacki ,troche niemiecki i ruski dzekuije…