€ 7,80 GBP/h brutto

Praca Anglia dla par bez znajomości języka na produkcji opakowań Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 maja 2014 21:01

Zatrudnimy od zaraz 2 pary bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Manchesteru na linii produkcyjnej przy opakowaniach. Zapewniamy 2 tygodniowy okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia.

Stanowisko: Pracownik na produkcje
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h brutto

Zadania:
– praca na produkcji przy składaniu opakowań według wzorów
– obsługa maszyn znajdujących się na magazynie
– naklejanie etykietek, cięcie według wykroju
– kontrolowanie jakości wyprodukowanych kartonów

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność manualna
– osoba szybko przyswajająca nową wiedzę
– chęć do dłuższej współpracy z zagraniczną firmą
– gotowość do pracy na zmiany nocne
– możliwość wyjechania do UK od zaraz

Oferujemy:
– 2 tygodniowy okres próbny następnie zatrudnienie na stałe
– oferujemy miejsce zamieszkania do momentu znalezienia przez kandydata własnego lokum
– zapewniamy pomoc przy formalnościach
– wsparcie w pierwszych dniach
– wdrożenie w politykę firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury do końca maja na adres: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: produkcja opakowań Manchester.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-dla-par-przy-produkcji-opakowan-od-zaraz-manchester/

Nr ogł.: 610537e5e42b37fe