€ do uzgodnienia

Praca w Holandii na magazynie Niuwegein od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Niuwegein
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:57

Pilnie poszukiwani pracownicy na magazyn w Niuwegein. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz bez znajomości języka holenderskiego z wymogiem posiadania prawa jazdy kat. B.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce: Niuwegein, Holandia

Płaca: do uzgodnienia

Zadania:

  • Praca przy wykonywaniu typowych magazynowych czynności. Na magazynie panują niskie temperatury

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • bardzo dobra znajomość holenderskiego lub angielskiego
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferta:

  • zatrudnienie zgodne z holenderskim kodeksem pracy
  • 32 godzinny tydzień pracy
  • System zmianowy
  • zamieszkanie- zagwarantowane na koszt pracownika- 70 euro / tydzień
  • ubezpieczenie: płatne od 18 euro tydzień

Aplikacja:

  • Zapraszamy do aplikacji osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki:
  • Prosimy o przesłanie CV na adres: Agnieszka.huziuk@adecco.com

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-340172.php

Nr ogł.: 626524ef48b8d407