€ £6.19 p/h, nadgodziny £7.74

Sezonowa Praca w Anglii przy pakowaniu owoców od zaraz Chartham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chartham, Kent
  • Znajomość jęzka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 września 2013 21:52

Plantacja z Chartham w hrabstwie Kent pilnie poszukuje pracowników fizycznych na produkcję. Oferta pracy w Anglii przy pakowaniu owoców od zaraz bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce: Chartham, Kent

Płaca: £6.19 p/h, nadgodziny w wysokości £7.74

Zadania:

  • Praca przy pakowaniu owoców sezonowych

Wymagania:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • sprawność
  • zamieszkanie na terenie hrabstwa Kent

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Uwaga: praca dla osób z zakwaterowaniem

Aplikacja:
Osoby z zamieszkaniem w hrabstwie Kent, zainteresowane tą pracą proszone są o kontakt:

  • mailowo: jobs@pro-force.co.uk
  • lub telefonicznie: 01227730349

źródło:http://strefa.polacy.co.uk/ogloszenia/Pakowanie-owocow/28312

Nr ogł.: 311523718e56c60b